K COSMETIC Mladá Boleslav  krok ke kráse  pro moderní ženu i muže 

NOVINKY

arr3  ...

KONTAKT

K COSMETIC
tel: +420 734 300 473
info@kcosmetic.cz
www.kcosmetic.cz

ANKETA

Líbí se Vám tyto stránky?

Velmi se líbí Velmi se líbí 48% Líbí Líbí 37% Průměrné Průměrné 7% Nic moc Nic moc 8%

Jsme tu proto, abychom Vám pomohli vypadat a cítit se atraktivněji, mladě a zdravě.

 


E-LIGHT (IPL+RF)

A B S O L U T N Í   N O V I N K A   N A   T R H U !

BEZKONKURENČNÍ, NEINVAZIVNÍ (bez chirurgického zákroku), BEZPEČNÉ, ŠETRNÉ, RYCHLÉ a přitom VELICE ÚČINNÉ ošetření. Je využíváno k léčebným i estetickým účelům.

E-LIGHT současně využívá selektivitu intenzivního pulzního světla (IPL) a sílu radiofrekvenčních vln (RF). Má dvojnásobný léčebný efekt oproti samotnému IPL, RF  nebo lékařskému laseru.

Nejmodernější technologie využívaná v lékařství funguje s pomocí TROJITÉHO SYSTÉMU CHLAZENÍ (podobná konkurenční ošetření nemívají ve většině případů žádné nebo pouze jednoduché chlazení)! Kontaktní chlazení „mrazí“ pokožku, což zabezpečuje vysokou úroveň komfortu. Toto je jedna z velkých předností E-LIGHT oproti ošetření pomocí samotného IPL, LASERU, kdy ošetření bývá často velice bolestivé.

Oproti laserovým přístrojům, výhodou E-LIGHT je jeho víceúčelové využití. Navíc bezpečnost a výkon E-LIGHT je daleko lepší.

O Š E T Ř E N Í    ( o b l i č e j  ,   t ě l o ) :

- fotodepilace / trvalá epilace  – odstranění nežádoucího ochlupení všech partií těla

- fotorejuvenace tj. omlazení pleti, zlepšení kvality pleti a regenerace kožních buněk, zkrášlení

- vyhlazení pleti, odstranění vrásek a jizviček

- stahování porů, léčba růžovky

- odstranění nežádoucí pigmentace, pih, metliček

- odstranění červených žilek v obličeji, na stehnech i lýtkách,

- podpora léčby akné s velmi dobrými a rychlými výsledky

- bělení, prosvětlení pleti, odstranění plošného zarudnutí pokožky

- odstranění kruhů pod očima, ad.

- ošetření jak pro ŽENY, tak i MUŽE !!!

V ý h o d y:

- nedochází k poškození pleti, pokožky

- ošetření je bezbolestné

- rychlé, účinné, jednoduché ošetření

- ošetření je časově nenáročné

Velikost světelného spotu (impulsu), tj. aktivní plochy pulsu,  je 15x50mm!!!

Bezkonkurenčně největší na trhu!!!

Určeno pro:

ženy i muže, všechny fototypy

Ošetřujeme zdravé klienty, se zdravou kůží a pletí, nebo zákazníky s takovými odchylkami od základních typů kůže a pleti, které odborný lékař k ošetřování nabízenými léčebnými metodami doporučí.

1. FOTODEPILACE  / TRVALÁ EPILACE

= nejmodernější, velice rychlá technika, která má dle klinických studií extrémně vysokou účinnost trvale, bezpečně, šetrně, bezbolestně odstranit nežádoucí ochlupení z jakékoliv části těla, jak u ŽEN, tak i MUŽŮ.

Výsledky jsou vidět již po prvních ošetřeních. Dochází k trvalému odstranění veškerých chloupků  - tmavých, světlých, ale i šedivých - na celém těle.

Metoda využívá účinku krátkodobého intenzivního tepelného šoku. Paprsek světla zachytí melanin. Tento zbarvuje ochlupení. Skrz hloupek se přesune k vlasovému folikulu, který se tímto smrští.

Léčba funguje na základě absorbování světla pigmentem melaninem (tmavé chloupky), pigmentem hemoglobinem (světlé a šedé chloupky) ve vlasovém folikulu. Světelná energie se promění v teplo až 80 stupňů. Poté dochází ke zničení vlasového folikulu (fototermolýza). Následkem tohoto nedochází k opětovnému růstu chloupku a výsledek fotodepilace je trvalý.

Při jedné návštěvě nemohou být odstraněny všechny chloupky, neboť rostou v cyklech. Část chloupků se nachází ve fázi klidové (telogenní), část ve fázi růstové (anagenní) a zbylé chloupky ve fázi výpadku (katagenní). Při fotodepilaci lze odstranit pouze chloupky ve fázi růstové (30-40% chloupků).

Ošetření je tím účinnější, čím je chloupek tmavší a pokožka světlejší.

K dosažení maximálního efektu je nutno absolvovat několik ošetření. Vzhledem k tomu, že ochlupení roste v několika fázích, je nutné opakovat depilaci 5 až 6 krát, v intervalu min. 3 až 8 týdnů.


2. FOTOREJUVENACE  (OMLAZENÍ PLETI), VYHLAZENÍ VRÁSEK

Pleť omládne o několik let. Pleť se zpevní, vyhladí se vrásky, póry se stáhnou, ošetřit lze i oblast krku.

Kosmetické ošetření vhodné pro ženy i muže již po 30. roku (při předčasných vráskách i dříve).

Při rejuvenaci dochází k okamžitému smrštění makromolekuly kolagenu. Důsledkem tohoto se kolagenní vlákna napnou. Poté se začne vytvářet nový kolagen. Dochází k regeneraci pleti, jejímu zpevnění a vyhlazení drobných vrásek.

Trvá dny až týdny po ošetření, než se dostaví očekávaný efekt (zřetelné vypnutí kůže, zlepšení drobných vrásek, případně drobných jizev a nerovností pleti například po akné). Po ošetření může pleť přechodně zarudnout.

Terapie se skládá ze 3 - 8 ošetření (v závislosti na rozsahu, věku a stavu pleti), v intervalu min. 3 týdnů.

3. ODSTRANĚNÍ PIGMENTOVÝCH SKVRN, PIH

Po odstraňování pigmentace se dostavují velmi dobré výsledky již po prvním ošetření. Po ošetření dojde k výraznému "zhoršení" pigmentace, která mírně ztmavne (může trvat i několik dnů), lze zakrýt make-upem (korekce). Dochází k tvorbě drobných pigmentovaných šupin, které se v průběhu osmi až čtrnácti dnů spontánně odloučí. Pigmentace vymizí obvykle do 14 dnů.

K dosažení maximálního efektu je nutno absolvovat 3 - 8 ošetření, v intervalu min. 3 týdnů.


4. ODSTRANĚNÍ ŽILEK (CÉVEK, KAPILÁR,METLIČEK, PAVOUČKŮ)

Léčba rozšířených žilek (cévek) v oblasti obličeje, krku, hrudníku (příp. jiných lokalit těla) - využívá systému absorbce krevním pigmentem hemoglobinem (červený pigment), dochází k zahřátí v oblasti rozšířených žilek, jejich průměr se zmenšuje a ošetřené žilky se během 10 dnů vstřebávají.

Počet ošetření závisí na rozsahu, hustotě a šířce žilek. Terapie se skládá ze 1 - 4 ošetření, v intervalu min. 1 týdne (u silnějších žilek 2 až 3 týdnů).


5.   OŠETŘENÍ AKNÉ

Léčebný paprsek světla zničí bakterie, které působí na vznik akné. Léčba je prováděna především u těžších, hnisavých druhů akné (nejen v obličeji ale i na těle).

Zanícení se redukuje již po 1. ošetřeních. Pro trvalejší účinek je důležité léčbu opakovat 3 - 8x, v minimálním intervalu 1 týdne.


VÝRAZNÉ ZLEPŠENÍ STAVU STRIÍ A JIZEV

Strie, tj. pajizévky, vznikají poškozením napjaté spodní vrstvy kůže, bez poškození povrchní vrstvy. Po prasknutí spodní vrstvy kůže vzniká na povrchu vtažená stříbřitá jizvička.

U žen vznikají nejčastěji v těhotenství, kdy se pokožka napínána a "praská". Mohou vznikat i v dospívání (při tvarování postavy) a i později při prudkých váhových výkyvech. U mužů se objevují zejména při vývoji muskulatury, zvláště při nadměrném posilování, nárůstu svalové hmoty, při prudkých váhových výkyvech.

Výrazné strie lze stejně jako jizvy ošetřit tak, že se zmírní barevná odlišnost od nepoškozené okolní pokožky a lze upravit nerovnost kůže. Již vzniklých strií se bohužel zcela zbavit nelze. Lze však jejich vzniku předcházet.

Terapii je doporučováno opakovat 3 - 8x, v  minimálním intervalu 1 týdne.


N ě c o    v í c e     o    E - L I G H T

- Technologie využívá sérii rychle se opakujících impulsů s nízkou hustotou energie. Světelný paprsek proniká do kůže a zasahuje pigment (melanin) ve folikulu chloupku a jeho cibulku. Folikul chloupku absorbuje dodanou energii, čímž dojde k jeho zahřátí. Po zahřátí nad bod tepelné destrukce (43—45°C) dojde ke zničení folikulu chloupku a zamezení vzniku chloupku nového.

- E-LIGHT oproti samotnému LASERU, samotnému IPL, vyzařuje světelný paprsek v různých požadovaných, dobře definovaných vlnových délkách, díky kterým lze efektivně dosáhnout všech uvedených ošetření.

- Nahrazuje několik konvenčních LASERŮ, léčba je levnější a to s daleko lepším výsledným efektem!

- Přímo proniká do hlubších vrstev tkáně. To znamená, že se nevstřebává do tmavé pleti, pigmentu, (jak je tomu u IPL). E-LIGHT poskytuje větší bezpečnost, lepší účinnost a snižuje riziko nežádoucích účinků. Při použití E-LIGHT je odraz a lom vln minimální. Vzhledem k hlubší penetraci a minimálním rozptylem energie do okolí, se snižuje riziko nepříjemného pocitu během ošetření a riziko případného popálení pokožky.

- Veškerá nastavení intensivního světelného pulsu (IPL) a radiofrekvenčního RF prohřevu pokožky se provádí na LCD barevném dotykovém 8,0 palcovém displeji. Přístroj umožňuje nastavit veškeré parametry pro maximální terapeutický efekt s minimálními nepříjemnými pocity pro pacienta pocity pro pacienta.

- Kombinovaná technologie současně stimuluje jak mělké, tak i hluboké tkáňové struktury. V průběhu několika ošetření lze dosáhnout trvalého či dlouhodobého odstranění kosmetické vady.

- Ošetření je téměř bezbolestné. Hlavice přístroje obsahuje kontaktní chlazení kůže, které umožňuje dodat do chloupků více energie a efektivněji je tak odstranit.

- Více informací viz. konkrétní ošetření v této sekci - FOTODEPILACE, AKNÉ, STRIJE, JIZVY, PIHY, PIGMENTACE, ŽILKY, FOTOREJUVENACE.

 

Krasa.cz