K COSMETIC Mladá Boleslav  krok ke kráse  pro moderní ženu i muže 

NOVINKY

arr3  ...

KONTAKT

K COSMETIC
tel: +420 734 300 473
info@kcosmetic.cz
www.kcosmetic.cz

ANKETA

Líbí se Vám tyto stránky?

Velmi se líbí Velmi se líbí 48% Líbí Líbí 37% Průměrné Průměrné 7% Nic moc Nic moc 8%

Jsme tu proto, abychom Vám pomohli vypadat a cítit se atraktivněji, mladě a zdravě.

 


E-LIGHT (IPL+RF) / Průběh ošetření

Ošetření je prováděno odborně vyškoleným personálem, který dbá o pohodlí klienta po celou dobu jeho průběhu. Díky trojitému systému kontinuálního předchlazení ošetřující hlavice E-LIGHT je bolestivost minimalizována. E-LIGHT optický aplikátor vydává jednotlivé intenzivní světelné záblesky, které podle zvolené intenzity a vlnové délky pronikají do určené hloubky kůže. E-LIGHT k zábleskům (IPL) přidává ještě metodu RF (radiofrekvence), která má mj. mrazící efekt.

Ošetření bývá krátké, skládá se z několika záblesků, dle typu ošetření, velikosti ošetřovaného místa a partie těla. Pro každého klienta jsou nastaveny specifické parametry ošetření, jsou závislé na typu pleti (u depilace -chloupků), zdravotním stavu a očekávaném účinku ošetření.  Oči klienta jsou chráněny speciálními ochrannými brýlemi, klient má při ošetření oči zavřené. Ošetřující personál rovněž chrání své oči ochrannými brýlemi.

Průběh ošetření:

-  odborný rozhovor / konzultace s klientem (vystavení podrobné karty klienta / příp. doplnění)

-  očištění (odlíčení), příp. tonizace pokožky

-  aplikace vodivého aqua gelu, nasazení ochranných brýlí

-  provedení zkušebního testu (1. světelný spot / záblesk)

-  ošetření E-LIGHT optickým aplikátorem

-  odstranění gelu, dočištění pleti, ošetření speciální vysoce účinnou kosmetikou,

-  následná doporučení

-  podrobný záznam o podstoupeném ošetření (do karty klienta)

Před 1. ošetřením je s klientem veden podrobný rozhovor. Personál vysvětlí, jaké jsou možnosti ošetření, co ošetření obnáší, jaké jsou případné kontraindikace, jak se má klient chovat před a po ošetření, vyslechne si klientovo očekávání. S klientem je projednán plán ošetření. Klient potvrdí svým podpisem, že souhlasí s ošetřením. Personál si podrobně zaznamená informace o klientovi do karty, která je vedena ke každému klientovi.

Před 2. s dalším ošetření provede personál prohlídku již ošetřeného místa, vyslechne a zapíše případné reakce na předchozí ošetření. Na základě tohoto jsou nastaveny parametry následujícího ošetření.

Po odlíčení a tonizaci pokožky je na ošetřované místo nanesena dostatečná vrstva kontaktního  aqua gelu, na který se přikládá optický aplikátor (hlavice E-LIGHT), který se lehce dotýká pokožky. Kontaktní aqua gel má ochrannou a chladící funkci, především ale pomáhá k maximalizaci výsledného efektu absolvovaného ošetření. Klient má ochranné brýle a zavřené oči.

V závislosti na zvláštních vlastnostech každého klienta je na ošetřovaném místě proveden zkušební test ( 1. světelný spot / záblesk) a pozorována následná reakce.

V okamžiku světelného záblesku může klient pocítit mírné štípnutí nebo pocit tepla. Pocit bolesti závisí na ošetřovaném místě a citlivosti klienta. Lokální anestezie se neaplikuje. U klienta, který je velice citlivý na bolest, lze využít lokální znecitlivění (přípravky s 4% lidokainem). Obecně platí, že by ošetření mělo být zahájeno až hodinu po nanesení znecitlivujícího přípravku a jeho důkladném setření (těsně před ošetřením). Pro tyto druhy ošetření je na našem trhu dostupný např. znecitlivující krém Emla.

Gel je odstraněn, pokožka dočištěna, pleť je ošetřena speciální vysoce účinnou kosmetikou. Na povrchu ošetřované pokožky se občas objeví mírné zčervenání. To je zcela normální jev, který po krátké době zmizí.

Klientovi je doporučeno, jak dále pečovat o ošetřené místo, vyslechne si doporučení, jak pečovat o pokožku, jak se chovat před následujícím ošetřením (dohodne se termín následujícího ošetření). Personál provede podrobný záznam o ošetření do karty klienta.


Případné nežádoucí účinky:

Po ošetření se může dostavit pocit mírného pálení, které lze tlumit chladícími polštářky nebo nanést aloe. Světelným impulsem může pokožka lehce zarudnout, zčervenat (obdobně jako při delším pobytu na slunci). Toto obvykle vymizí během 24 - 48 hodin. Pokožka může být přechodně oteklá, zanícená nebo vodnatá, není vyloučena přechodná nepřiměřená pigmentace, změny žilek na povrchu kůže, mohou se objevit pihy, mateřská znaménka, obvykle toto brzy vymizí. Občas se může na ošetřeném místě vytvořit stroupek, který udržujte vlhký (použijte např. vazelínu). Případný puchýřek nepropichujte! Citlivá, jemnější kůže může lehce svědit, netřete, neškrábejte ji prosím.

Za účelem snížení možnosti případných nežádoucích účinků postupujte prosím dle doporučení -viz. sekce PÉČE O POKOŽKU PO OŠETŘENÍ.


Parfemy.cz