K COSMETIC Mladá Boleslav  krok ke kráse  pro moderní ženu i muže 

NOVINKY

arr3  ...

KONTAKT

K COSMETIC
tel: +420 734 300 473
info@kcosmetic.cz
www.kcosmetic.cz

ANKETA

Líbí se Vám tyto stránky?

Velmi se líbí Velmi se líbí 48% Líbí Líbí 37% Průměrné Průměrné 7% Nic moc Nic moc 8%

Jsme tu proto, abychom Vám pomohli vypadat a cítit se atraktivněji, mladě a zdravě.

 


E-LIGHT (IPL+RF) / Péče o pokožku po ošetření

Po ošetření se klient vrací k běžným každodenním činnostem. Vhodné pravidelné ošetření pokožky může zvýšit účinek E-LIGHT. Po provedeném ošetření je třeba postupovat dle následujících doporučení:


Je zapotřebí ponechat ošetřené místo v klidu, aby se mohlo zregenerovat. Následujících 24 hod nepoužívejte žádnou kosmetiku. I další dny líčení omezte na minimum. Jakmile se v ošetřeném místě objeví drobné ranky nebo stroupky, nemalujte se zde.

Poté je vhodné používat hydratační kosmetiku. Omývejte se studenou vodou (ne teplou, horkou), vyhněte se nadměrnému namáčení kůže!

Péče o pokožku po zákroku

Ráno - Na čištění pleti používejte mírně neutrální prostředek, studenou převařenou vodu.

- Používejte krém s vitaminem C.

-  Používejte opalovací krém s vysokým ochranným faktorem.

Noc/večer - Očistěte pleť.

-  Rozetřete hydratační krém.

U citlivé, problematické pleti je možno používat hojící kosmetiku, hřejivé masti, pro zmírnění reakce a podporu obnovy pleti v pozdějším období. Může se stát, že ošetřená místa budou po ošetření světlejší nebo tmavší než okolí. K vyrovnání pigmentace dojde samovolně, u některých typů to může trvat až 4 měsíce.

Nepoužívejte hormonální nebo jinou povzbuzující kosmetiku, hormony, aby nedošlo k produkci pigmentu!  Alespoň týden po ošetření není vhodné používat peeling, samoopalovací kosmetiku.

Po dobu nejméně 4 - 8 týdnů po ošetření se nedoporučuje vystavovat slunečnímu záření, navštěvovat solárium. Sluneční paprsky mohou zvýšit rychlost tvorby melaninu, mohlo by dojít ke vzniku nežádoucích hyperpigmentací. Po dobu nezbytného pobytu na slunci chraňte pokožku opalovacím krémem s vysokým UV faktorem (nejlépe > SF 50).

Doporučujeme vyvarovat se několik dní po ošetření všeho, co v ošetřeném místě podporuje prokrvení, a brání tak dosažení požadovaného výsledku, jako je např. návštěva sauny, páry, užívání léků podporujících ředění krve (ASS), vyvarujte se náročnému sportu, masáži.

V den ošetření se vyvarujte větší fyzické námaze.

Dbejte na to, abyste alespoň týden po ošetření pili dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (nejméně 2,5 litry denně), omezili konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu; omezili nikotin. Pokuste se upravit svůj jídelníček tak, aby po ošetření i v budoucnu respektoval zásady zdravé výživy.


Po FOTODEPILACI zůstává chloupek stále v pokožce, až po několika dnech vypadne přirozeně sám. Nechcete-li čekat, až vypadne samovolně, neodstraňujte jej dříve než po 1 týdnu - dříve ne! Chloupek působí jako ochranná bariéra proti zanícení!

Minimálně 4 týdny po ošetření ošetřené místo nedepilujte.