K COSMETIC Mladá Boleslav  krok ke kráse  pro moderní ženu i muže 

NOVINKY

arr3  ...

KONTAKT

K COSMETIC
tel: +420 734 300 473
info@kcosmetic.cz
www.kcosmetic.cz

ANKETA

Líbí se Vám tyto stránky?

Velmi se líbí Velmi se líbí 48% Líbí Líbí 37% Průměrné Průměrné 7% Nic moc Nic moc 8%

Jsme tu proto, abychom Vám pomohli vypadat a cítit se atraktivněji, mladě a zdravě.

 


RF - RADIOFREKVENCE

Revoluční chladící radiofrekvence (RF) je poměrně novou, stále oblíbenější metodou. Ošetření OBLIČEJE i TĚLA je rychlé, šetrné, bezbolestné, neinvazivní.


Nejšetrnější metoda, která velice účinně upravuje ochablost pokožky, vede k jejímu vypnutí, zpevnění, omlazení, tím i korekci vrásek, řeší celulitidu, redukuje objem, tonizuje pleť,  podporuje krevní oběh. Krátkovlnné RF vlnění prostupuje do podkoží, kde zahřívá tukové buňky, stimuluje tvorbu nového kolagenu, tuk se vyplavuje a následně je přirozeně odbouráván lymfatickým a cévním systémem ven z těla.


O Š E T Ř E N Í     ( o b l i č e j  ,   t ě l o ) :

- lifting, tj. vyhlazení, vypnutí, zpevnění ochablé pleti a pokožky těla, stimulace kolagenu

- omlazující efekt, zmírňuje projev stárnutí pleti, pokožky těla

- korekce obličeje, krku, dekoltu a ostatních částí těla

- řešení celulitidy, redukce vrásek

- zmírnění viditelnosti strií

- redukce, odstranění tukové tkáně v obličeji, na těle

- modelace kontur těla, lokální zeštíhlení

- léčení akné,  jizev po akné, vybělení pokožky,..

- podporuje krevní oběh, tonizuje pleť

- ošetření jak pro ŽENY, tak i MUŽE !!!

RF dále obnovuje rovnováhu pokožky a její elasticitu; stimuluje krevní oběh; zvyšuje cirkulaci krve; zlepšuje cirkulaci kůže; zmírňuje alergické reakce kůže; eliminuje ztrátu vlhkosti kůže;  stabilizuje vhodnou teplotu kůže,..

V ý h o d y:

- vysoká účinnost liftingu pokožky, ad. ošetření

- dlouho trvající výsledek

- ošetření  obličeje i těla (pro estetické i rehabilitační účely) - velkých i malých ploch

- přesné zacílení na ošetřovanou oblast

- při ošetření nedochází k porušení integrity pokožky (neinvazivní metoda).

- pro všechny typy pokožky, bez rizika hyperpigmentace

- příjemné a časově nenáročné ošetření

- bezproblémový návrat k běžným denním činnostem, bez rekonvalescence

- kombinace monopolární RF a dvojité tripolární RF (3 ošetřující RF hlavice)

- lze kombinovat s ostatními omlazujícími metodami (např. E-LIGHT - fotoomlazení)

Používáme celkem tři RF aplikátory (hlavice), monopolární (na tělo) a dva tripolární (na obličej a hůře přístupné plochy).

Výsledky ošetření:

Výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, těla, pevnější, pružnější pokožka.

Výborné výsledky jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, apod.

Efektu vypnutí pokožky je dosahováno postupně, cca po 1 měsíci od provedeného ošetření!

Určeno pro:

ženy i muže (od 18 let), všechny fototypy

Ošetřujeme zdravé klienty, se zdravou kůží a pletí, nebo zákazníky s takovými odchylkami od základních typů kůže a pleti, které odborný lékař k ošetřování nabízenými léčebnými metodami doporučí.

Ošetřované partie:

obličej, krk dekolt, paže, břicho, hýždě, boky, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), nohy (kolena, kotníky, lýtka), příp. další

Neošetřované partie:

podpažní a podkolenní jamka, třísla, intimní partie


Kontraindikace:

Těhotenství, kojení, epilepsie, vážná srdeční onemocnění (kardiostimulátor atd.), vysoký krevní tlak, rakovina, metabolické poruchy, onemocnění kůže, křečové žíly v místě ošetření, otevřené zranění, kovové implantáty v místě ošetření a nedávné výplně (kolagen, botox, kys.hyaluronová), při poruchách srážlivosti krve, některé hyperlipidemie (vyšší hladina tuků v krvi), některá onemocnění jater nebo ledvin.


Před ošetřením:

Doporučujeme minimálně týden před ošetřením pít dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (minimálně 2,5 litru denně), omezit konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu.

Doporučujeme mírnou dietu a pohybové aktivity.

Průběh ošetření:

Ošetření je prováděno odborně vyškoleným personálem, který dbá o pohodlí klienta po celou dobu jeho průběhu. Díky trojitému systému kontinuálního předchlazení ošetřující hlavice je bolestivost minimalizována. RF vlnění proniká dle zvolené intenzity do kůže, zároveň má i mrazící efekt.

Délka ošetření záleží  hlavně na velikosti ošetřovaného místa. Pro každého klienta jsou nastaveny specifické parametry ošetření, jsou závislé na typu pleti, zdravotním stavu a očekávaném účinku ošetření.

Průběh ošetření:

- odborný rozhovor / konzultace s klientem (vystavení podrobné karty klienta / příp. doplnění)

- očištění (odlíčení), příp. tonizace pokožky

- aplikace vodivého aqua gelu

- provedení zkušebního testu

- ošetření přístrojem RF INFINITY

- odstranění gelu, dočistění pokožky, ošetření speciální vysoce účinnou kosmetikou, následná doporučení

- podrobný záznam o podstoupeném ošetření (do karty klienta)

Před 1. ošetřením je s klientem veden podrobný rozhovor. Personál vysvětlí, jaké jsou možnosti ošetření, co ošetření obnáší, jaké jsou případné kontraindikace, jak se má klient chovat před a po ošetření, vyslechne si klientovo očekávání. S klientem je projednán plán ošetření. Klient potvrdí svým podpisem, že souhlasí s ošetřením. Personál si podrobně zaznamená informace o klientovi do karty, která je vedena ke každému klientovi.

Před 2. a dalším ošetření provede personál prohlídku již ošetřeného místa, vyslechne a zapíše případné reakce na předchozí ošetření. Na základě tohoto jsou nastaveny parametry následujícího ošetření.

Po odlíčení, příp. tonizaci pokožky je na ošetřované místo nanesena dostatečná vrstva kontaktního aqua gelu. Kontaktní aqua gel má ochrannou a chladící funkci, především ale pomáhá k maximalizaci výsledného efektu absolvovaného ošetření.

V závislosti na zvláštních vlastnostech každého klienta je na ošetřovaném místě proveden zkušební test a pozorována následná reakce.

Při ošetření není pokožka nijak narušena, dochází k přímému dotyku RF hlavice v místě ošetření klienta. RF vlnění je přenášeno skrz vrstvu gelu. Během ošetření není cítit žádná bolest, je cítít příjemné teplo, popř. lehké mravenčení nebo poštipování v ošetřované oblasti. (Je normální když klient slyší slabé pískání.) RF vlna prostupuje do podkoží, kde zahřívá tukové buňky. Díky tomu se tuk vyplaví a následně je přirozeně odbouráván lymfatickým a cévním systémem.

Gel je odstraněn, pokožka dočistěna a ošetřena speciální vysoce účinnou kosmetikou. Na povrchu ošetřované pokožky se občas objeví mírné zčervenání. To je zcela normální jev, který po krátké době zmizí.

Klientovi je doporučeno, jak dále pečovat o ošetřené místo, vyslechne si doporučení, jak pečovat o pokožku, jak se chovat před následujícím ošetřením (dohodne se termín následujícího ošetření). Personál provede podrobný záznam o ošetření do karty klienta.

Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Klient se po ošetření může opět vrátit k běžným každodenním činnostem, bez nutné rekonvalescence.


Po ošetření:

Klient se po ošetření může opět vrátit k běžným každodenním činnostem, bez nutné rekonvalescence. Vhodné pravidelné ošetření pokožky může zvýšit účinek RF ošetření. Po provedeném ošetření je třeba postupovat dle následujících doporučení:

V den ošetření se vyvarujte větší fyzické námaze.

Je důležité ponechat ošetřené místo v klidu, aby se mohlo zregenerovat. Následujících 24 hod nepoužívejte žádnou kosmetiku. I další dny líčení omezte na minimum. Jakmile se v ošetřeném místě objeví drobné ranky nebo stroupky, nemalujte se zde.

Poté je vhodné používat hydratační kosmetiku. Omývejte se studenou vodou (ne teplou, horkou), vyhněte se nadměrnému namáčení kůže!

Doporučujeme minimálně týden po ošetření pít dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (minimálně 2,5 litru denně), omezit konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu.

Minimálně týden po ošetření doporučujeme mírnou dietu, zdravou životosprávu a pohybové aktivity.

Pravidelné dodržování zásad zdravého životního stylu (zdravá životospráva, pohybové aktivity,..) zaručí trvalost výsledného efektu ošetření.

RESPEKTUJTE PROSÍM UVEDENÉ ZÁSADY. Jejich nedodržováním může být výsledný efekt ošetření nižší!

Jak často opakovat ošetření, v jakém intervalu?

K dosažení maximálního efektu je nutno absolvovat několik ošetření. Počet ošetření je závislý na různých faktorech (velikost ošetřovaného místa, aktuální stav klienta, reakci těla, ad.).

Přesný počet ošetření (návštěv) je vhodné (v průběhu série ošetření) konzultovat s personálem. O ukončení série ošetření by neměl klient rozhodovat sám, ale měl by se poradit s ošetřujícím personálem, nemuselo by být dosaženo očekávaného efektu.

Opakujeme 2x týdně do požadovaného výsledného efektu, průměrně 3 - 6x. Maximální počet ošetření není stanoven. Celou sérii ošetření je možné opakovat nejdříve po 4 měsících.

Lze kombinovat se všemi ostatními nabízenými metodami.

Velice vhodné je toto ošetření provést před KAVITACÍ (viz. KAVITACE S RADIOFREKVENCÍ), kdy díky tepelnému účinku RF dojde následně k výraznějšímu úbytku obvodových centimetrů ošetřované části těla, nebo před VAKUEM (viz. VAKUOVÁ RADIOFREKVENCE), kdy se navíc aktivuje oběhový systém, urychluje tok lymfy a odvod látek z těla, pokožka se lépe prokrvuje.

Maximálních efektů je dosahováno při kombinaci RF, KAVITACE a VAKUA (viz. VAKUOVÁ KAVITACE S RF).N ě c o    v í c e   o   R A D I O F R E K V E N C I

- RF pronikne až do hluboké dermis. RF rozpohybuje molekuly vody, jejichž třením vzniká teplo v dermis. Zvýšené teplo dermis má za následek kontrakce kolagenu, což vede k okamžitému zpevnění ochablé kůže.

- Pomocí RF vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie do hlubokých vrstev pokožky, kde se zrychlí buněčný metabolismus, kolagenní vlákna se napínají a tím dochází k vypnutí ochablé pleti.

- Stimuluje metabolický proces v tukových partiích pomocí prohřívání tukových buněk až do hloubky  5 – 10 mm.

- RF energie prostupuje ošetřovanou oblastí rovnoměrně z vnitřku směrem na povrch, za použití tepelného mechanismu elektrod umožňuje energii bezpečně projít skrz pokožku (epidermis). Při ošetření se stimulují spodní vrstvy kůže, tím se zvětší tvorba kolagenu, který je důležitý pro zvětšení pevnosti a elasticity kůže. Touto procedurou dochází ke transportu energie a zahřátí hlubokých vrstev podkoží, bez toho, aniž by došlo k tzv. termálnímu šoku na pokožce (popálení).

- Po ošetření dochází ke zvětšení koncentrace kolagenu, zlepšení textury kůže, redukci projevů stárnutí, remodelaci kůže a hlavně Vám zajistí mladší vzhled.

- Ošetření podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s problémy oběhového systému. Ošetření podporuje lepší prokrvení tkání, čímž dochází k jejímu lepšímu okysličení.

- Pod vlivem termického působení proudu vysoké frekvence v dermální vrstvě pokožky se aktivizuje prokrvení a metabolismus. Spouští se proces demodulace kolagenu. Nová silnější vlákna kolagenu a elastinu tvoří nový základ, který je charakteristický pro mladou pokožku.


Topvet - přírodní kosmetika