K COSMETIC Mladá Boleslav  krok ke kráse  pro moderní ženu i muže 

NOVINKY

arr3  ...

KONTAKT

K COSMETIC
tel: +420 734 300 473
info@kcosmetic.cz
www.kcosmetic.cz

ANKETA

Líbí se Vám tyto stránky?

Velmi se líbí Velmi se líbí 48% Líbí Líbí 37% Průměrné Průměrné 7% Nic moc Nic moc 8%

Jsme tu proto, abychom Vám pomohli vypadat a cítit se atraktivněji, mladě a zdravě.

 


KAVITACE - ultrazvuk

KAVITACE, tj.  ULTRAZVUKOVÁ neinvazivní liposukce - liposukce 3. generace - je bezbolestnou, vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce s dlouhotrvajícím efektem!

Moderní metoda, která redukuje přebytečnou tukovou tkáň, která je velmi obtížně odstranitelná redukční dietou a sportem, výrazně redukuje celulitidu, rovněž formuje postavu.

Principem kavitace je narušení (rozbití) membrány tukových buněk za pomoci ultrazvuku. Odbouráme přebytečnou tukovou tkáň přesně tam, kde je to potřeba. Obsah buněk se následně uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a poté je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla.


O Š E T Ř E N Í    ( t ě l o ) :

- odbourání nadměrné tukové zásoby, tukových vrstev

- odstranění celulitidy

- vyhlazení pokožky na velkých plochách i malých partiích těla

- bezbolestná metoda srovnatelná s běžnou liposukcí

- vhodné pro odstraňování nerovností po invazivní liposukci

- ošetření jak pro ŽENY, tak i MUŽE !!!

Výsledky ošetření:

U většiny klientů jsou výsledky jasně viditelné, měřitelné již po prvním ošetření!

Určeno pro:

ženy i muže (od 18 let), všechny fototypy

Ošetřujeme zdravé klienty, se zdravou kůží a pletí, nebo zákazníky s takovými odchylkami od základních typů kůže a pleti, které odborný lékař k ošetřování nabízenými léčebnými metodami doporučí.

Ošetřované partie:

paže, břicho, hýždě, boky, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), nohy (kolena, kotníky, lýtka), příp. další

Neošetřované partie:

hlava, obličej, krk, podpažní a podkolenní jamka, třísla, intimní partie


Kontraindikace:

Těhotenství, kojení, epilepsie, vážná srdeční onemocnění (kardiostimulátor atd.), vysoký krevní tlak, rakovina, metabolické poruchy, onemocnění kůže, křečové žíly v místě ošetření, otevřené zranění, kovové implantáty v místě ošetření a nedávné výplně (kolagen, botox, kys.hyaluronová), při poruchách srážlivosti krve, některé hyperlipidemie (vyšší hladina tuků v krvi), některá onemocnění jater nebo ledvin.


Před ošetřením:

Doporučujeme minimálně týden před ošetřením pít dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (minimálně 2,5 litru denně), a to z důvodu rozproudění lymfy, dále omezit konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu.

Doporučujeme nízkokalorickou stravu (omezit tuky, soli),  pohybové aktivity.


Průběh ošetření:

Ošetření je prováděno odborně vyškoleným personálem, který dbá o pohodlí klienta po celou dobu jeho průběhu. Díky trojitému systému kontinuálního předchlazení ošetřující hlavice je bolestivost minimalizována. Ultrazvukové vlny pronikají dle zvolené intenzity přes vrstvu gelu do vrchních vrstev pokožky.

Délka ošetření záleží  hlavně na velikosti ošetřovaného místa. Pro každého klienta jsou nastaveny specifické parametry ošetření, jsou závislé na typu pleti, zdravotním stavu a očekávaném účinku ošetření.

Průběh ošetření:

- odborný rozhovor / konzultace s klientem (vystavení podrobné karty klienta / příp. doplnění)

- očištění pokožky těla

- aplikace vodivého aqua gelu

- provedení zkušebního testu

- ošetření přístrojem KAVITACE INFINITY

- odstranění gelu, dočistění pokožky, ošetření speciální vysoce účinnou kosmetikou, následná doporučení

- podrobný záznam o podstoupeném ošetření (do karty klienta)

Před 1. ošetřením je s klientem veden podrobný rozhovor. Personál vysvětlí, jaké jsou možnosti ošetření, co ošetření obnáší, jaké jsou případné kontraindikace, jak se má klient chovat před a po ošetření, vyslechne si klientovo očekávání. S klientem je projednán plán ošetření. Klient potvrdí svým podpisem, že souhlasí s ošetřením. Personál si podrobně zaznamená informace o klientovi do karty, která je vedena ke každému klientovi.

Před 2. a dalším ošetřením provede personál prohlídku již ošetřeného místa, vyslechne a zapíše případné reakce na předchozí ošetření. Na základě tohoto jsou nastaveny parametry následujícího ošetření.

Po očištění pokožky je na ošetřované místo nanesena dostatečná vrstva kontaktního aqua gelu. Kontaktní aqua gel má ochrannou a chladící funkci, především ale pomáhá k maximalizaci výsledného efektu absolvovaného ošetření.

V závislosti na zvláštních vlastnostech každého klienta je na ošetřovaném místě proveden zkušební test a pozorována následná reakce.

Při ošetření není pokožka nijak narušena, dochází k přímému dotyku hlavice kavitačního přístroje KAVITACE INFINITY v místě ošetření klienta. Ultrazvukové vlny jsou přenášeny do pokožky skrz vrstvu gelu. Během ošetření není cítit žádná bolest, je cítít příjemné teplo, popř. lehké mravenčení nebo poštipování v ošetřované oblasti. (Je normální když klient slyší slabé pískání.) Při ošetření se tuk vyplavuje a následně přirozeně odbourává lymfatickým a cévním systémem.

Gel je odstraněn, pokožka dočistěna a ošetřena speciální vysoce účinnou kosmetikou. Na povrchu ošetřované pokožky se občas objeví mírné zčervenání. To je zcela normální jev, který po krátké době zmizí.

Klientovi je doporučeno, jak dále pečovat o ošetřené místo, vyslechne si doporučení, jak pečovat o pokožku, jak se chovat před následujícím ošetřením (dohodne se termín následujícího ošetření). Personál provede podrobný záznam o ošetření do karty klienta.

Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Klient se po ošetření může opět vrátit k běžným každodenním činnostem, bez jakékoliv rekonvalescence.

Po ošetření:

Klient se po ošetření může opět vrátit k běžným každodenním činnostem, bez nutné rekonvalescence. Vhodné pravidelné ošetření pokožky může zvýšit účinek kavitačního ošetření. Po provedeném ošetření je třeba postupovat dle následujících doporučení:

V den ošetření se vyvarujte větší fyzické námaze.

Je důležité ponechat ošetřené místo v klidu, aby se mohlo zregenerovat. Následujících 24 hod nepoužívejte žádnou kosmetiku.

Poté je vhodné používat hydratační kosmetiku. Omývejte se studenou vodou (ne teplou, horkou), vyhněte se nadměrnému namáčení kůže!

V den ošetření a minimálně týden po ošetření je velice důležité pít dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (minimálně 2,5 litru denně), aby mohlo docházet k odplavení rozbitých buněk močí!!

Dále omezte konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu.

Doporučujeme nízkokalorickou stravu (omezte hl. příjem tuků a soli), minimálně týden po ošetření; a pohybové aktivity.

Pravidelné dodržování zásad zdravého životního stylu (zdravá životospráva, pohybové aktivity,..) zaručí trvalost výsledného efektu ošetření.

RESPEKTUJTE PROSÍM UVEDENÉ ZÁSADY. Jejich nedodržováním může být výsledný efekt ošetření nižší!


Jak často opakovat ošetření, v jakém intervalu?

K dosažení maximálního efektu je nutno absolvovat několik ošetření. Počet ošetření je závislý na různých faktorech (velikost ošetřovaného místa, aktuální stav klienta, reakci těla, požadovaný efekt, ad.).

Přesný počet ošetření (návštěv) je vhodné (v průběhu série ošetření) konzultovat s personálem. O ukončení série ošetření by neměl klient rozhodovat sám, ale měl by se poradit s ošetřujícím personálem, nemuselo by být dosaženo očekávaného efektu.

Doporučujeme opakovat ošetření po 2 až 3 dnech do požadovaného výsledného efektu, průměrně 5 - 8x. Maximální počet ošetření není stanoven. Celou sérii ošetření je možné opakovat nejdříve po 4 měsících.

Lze kombinovat se všemi ostatními nabízenými metodami.

Velice vhodné je toto ošetření provést po RF (viz. KAVITACE S RADIOFREKVENCÍ), kdy dochází k tvorbě nového kolagenu a velice účinnému liftingu pokožky, nebo před VAKUEM (viz. VAKUOVÁ KAVITACE), kdy se navíc aktivuje oběhový systém, urychluje tok lymfy a odvod látek z těla, pokožka se lépe prokrvuje.

Maximálních efektů je dosahováno při kombinaci RF, KAVITACE a VAKUA (viz. VAKUOVÁ KAVITACE S RF).N ě c o   v í c e   o    K A V I T A C I

- Proces, který vzniká při působení ultrazvuku generujícího micro-kavitační vlnu, kdy dochází ke štěpení a implozi tukových buněk (opak exploze, zhroucení tukové hmoty dovnitř).

- S funkcí přesného doladění frekvence aplikátoru pro zvýšení efektivity přenosu energie do tkáně. Je vhodná pro formování postavy u středních a větších tukových vrstev v oblastech měkkých tkání.

- Předností je využití vysoce výkonného kavitačního ultrazvuku, který působí jak na povrchu tak i ve velké hloubce tukových zásob. Kavitační efekt zeslabuje shluky tukových buněk a uvolňuje tuk z tukových buněk skrz buněčné membrány. Působí i na uvolnění a vyloučení tuku lymfatickým systémem z těla.

 

Parfemy.czKrasa.cz