K COSMETIC Mladá Boleslav  krok ke kráse  pro moderní ženu i muže 

NOVINKY

arr3  ...

KONTAKT

K COSMETIC
tel: +420 734 300 473
info@kcosmetic.cz
www.kcosmetic.cz

ANKETA

Líbí se Vám tyto stránky?

Velmi se líbí Velmi se líbí 48% Líbí Líbí 37% Průměrné Průměrné 7% Nic moc Nic moc 8%

Jsme tu proto, abychom Vám pomohli vypadat a cítit se atraktivněji, mladě a zdravě.

 


VAKUUM - podtlak

Podkoží, je díky vakuu velmi intenzivně masírováno, prokrvuje se a zpevňuje. Vakuová liposukce stimuluje tvorbu kolagenu, tím dochází k celkovému vypínání pokožky a redukci přebytečné tukové vrstvy.

Vakuum aktivuje oběhový systém, urychluje drenáž a odvod látek do lymfatického systému a zlepšuje vypnutí pokožky.

Aplikace se provádí pomocí vakuové hlavice, která jemně nasaje tukovou tkáň a vysokým tlakem vzduchu ji pevně tiskne. Důležité je, že podkladovou tkáň zachovává nedotčenou.

Vakuum zlepšuje prokrvení, tok lymfy a vyhlazuje pokožku, odstraňuje přebytečné tukové buňky.

O Š E T Ř E N Í   ( t ě l o ) :

- odstraňování přebytečných tukových buněk

- lifting pokožky, modelace těla, léčba celulitidy

- detoxifikační masáž

- lymfatická drenáž

- regenerace pokožky těla

- ošetření jak pro ŽENY, tak i MUŽE !!!

Výsledky ošetření:

U většiny klientů jsou výsledky jasně viditelné, měřitelné již po prvním ošetření!

Určeno pro:

ženy i muže (od 18 let), všechny fototypy

Ošetřujeme zdravé klienty, se zdravou kůží a pletí, nebo zákazníky s takovými odchylkami od základních typů kůže a pleti, které odborný lékař k ošetřování nabízenými léčebnými metodami doporučí.

Ošetřované partie:

paže, břicho, hýždě, boky, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), nohy (kolena, kotníky, lýtka), příp. další

Neošetřované partie:

hlava, obličej, krk, podpažní a podkolenní jamka, třísla, intimní partie

Kontraindikace:

Při velkých křečových žilách, při probíhajícím zánětu žil, ad., těhotenství, kojení, epilepsie, vážná srdeční onemocnění (kardiostimulátor atd.), vysoký krevní tlak, rakovina, metabolické poruchy, onemocnění kůže, otevřené zranění, kovové implantáty v místě ošetření a nedávné výplně (kolagen, botox, kys.hyaluronová), při poruchách srážlivosti krve, některé hyperlipidemie (vyšší hladina tuků v krvi), některá onemocnění jater nebo ledvin. Nelze provádět u chlapců mladších 15ti let a u dívek před první menstruací (stále se vyvíjejí mízní uzliny).


Před ošetřením:

Doporučujeme minimálně týden před ošetřením pít dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (minimálně 2,5 litru denně), a to z důvodu rozproudění lymfy, dále omezit konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu.

Doporučujeme nízkokalorickou stravu (omezit tuky, soli),  pohybové aktivity.

Průběh ošetření:

Ošetření je prováděno odborně vyškoleným personálem, který dbá o pohodlí klienta po celou dobu jeho průběhu. Díky dobře zvolené intenzitě přítlaku, podtlaku je pokožka intenzivně masírována, prokrvuje se a zpevňuje.

Délka ošetření záleží  hlavně na velikosti ošetřovaného místa. Pro každého klienta jsou nastaveny specifické parametry ošetření, jsou závislé na typu pleti, zdravotním stavu a očekávaném účinku ošetření.

Průběh ošetření:

- odborný rozhovor / konzultace s klientem (vystavení podrobné karty klienta / příp. doplnění)

- očištění pokožky těla

- provedení zkušebního testu

- ošetření přístrojem  VAKUUM INFINITY

- lehké promasírování ošetřené plochy těla, ošetření speciální vysoce účinnou kosmetikou

- následná doporučení

- podrobný záznam o podstoupeném ošetření (do karty klienta)

Před 1. ošetřením je s klientem veden podrobný rozhovor. Personál vysvětlí, jaké jsou možnosti ošetření, co ošetření obnáší, jaké jsou případné kontraindikace, jak se má klient chovat před a po ošetření, vyslechne si klientovo očekávání. S klientem je projednán plán ošetření. Klient potvrdí svým podpisem, že souhlasí s ošetřením. Personál si podrobně zaznamená informace o klientovi do karty, která je vedena ke každému klientovi.

Před 2. a dalším ošetřením provede personál prohlídku již ošetřeného místa, vyslechne a zapíše případné reakce na předchozí ošetření. Na základě tohoto jsou nastaveny parametry následujícího ošetření.

Po očištění pokožky je na ošetřovaném místě proveden zkušební test a pozorována následná reakce.

Při ošetření není pokožka nijak narušena, dochází k přímému dotyku vakuové hlavice v místě ošetření klienta. Tuková tkáň je jemně nasáta a vysokým tlakem vzduchu na chvíli pevně k hlavici přisáta. Není cítit žádná bolest, je cítít velice efektivní masáž. Při ošetření se aktivuje oběhový systém, urychluje drenáž a odvod látek do lymfatického systému, zlepšuje se vypnutí pokožky, tuk se  vyplavuje a následně přirozeně odbourává lymfatickým a cévním systémem.

Po lehkém promasírování a ošetření speciální vysoce účinnou kosmetikou je klientovi doporučeno, jak dále pečovat o ošetřené místo, vyslechne si doporučení, jak pečovat o pokožku, jak se chovat před následujícím ošetřením (dohodne se termín následujícího ošetření). Personál provede podrobný záznam o ošetření do karty klienta.

Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Klient se po ošetření může opět vrátit k běžným každodenním činnostem, bez jakékoliv rekonvalescence.

Po ošetření:

Klient se po ošetření může opět vrátit k běžným každodenním činnostem, bez nutné rekonvalescence. Vhodné pravidelné ošetření pokožky může zvýšit účinek kavitačního ošetření. Po provedeném ošetření je třeba postupovat dle následujících doporučení:

V den ošetření se vyvarujte větší fyzické námaze.

Je důležité ponechat ošetřené místo v klidu, aby se mohlo zregenerovat. Následujících 24 hod nepoužívejte žádnou kosmetiku. Poté je vhodné používat hydratační kosmetiku. Omývejte se studenou vodou (ne teplou, horkou), vyhněte se nadměrnému namáčení kůže!

V den ošetření a minimálně týden po ošetření je velice důležité pít dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (minimálně 2,5 litru denně), aby mohlo docházet k odplavení rozbitých buněk močí!!

Dále omezte konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu.

Doporučujeme nízkokalorickou stravu (omezte hl. příjem tuků a soli), minimálně týden po ošetření; a pohybové aktivity.

Pravidelné dodržování zásad zdravého životního stylu (zdravá životospráva, pohybové aktivity,..) zaručí trvalost výsledného efektu ošetření.

RESPEKTUJTE PROSÍM UVEDENÉ ZÁSADY. Jejich nedodržováním může být výsledný efekt ošetření nižší!

Jak často opakovat ošetření, v jakém intervalu?

K dosažení maximálního efektu je nutno absolvovat několik ošetření. Počet ošetření je závislý na různých faktorech (velikost ošetřovaného místa, aktuální stav klienta, reakci těla, požadovaný efekt, ad.).

Přesný počet ošetření (návštěv) je vhodné (v průběhu série ošetření) konzultovat s personálem. O ukončení série ošetření by neměl klient rozhodovat sám, ale měl by se poradit s ošetřujícím personálem, nemuselo by být dosaženo očekávaného efektu.

Doporučujeme opakovat ošetření po 2 až 3 dnech do požadovaného výsledného efektu, průměrně 5 - 8x. Maximální počet ošetření není stanoven. Celou sérii ošetření je možné opakovat minimálně po 2 měsících.

Lze kombinovat se všemi ostatními nabízenými metodami.

Velice vhodné je toto ošetření provést po RF (viz. VAKUOVÁ RADIOFREKVENCE), kdy dochází k tvorbě nového kolagenu a velice účinnému liftingu pokožky, nebo po KAVITACI (viz. VAKUOVÁ KAVITACE), kdy následně dojde k výraznějšímu úbytku obvodových centimetrů ošetřované části těla.

Maximálních efektů je dosahováno při kombinaci RF, KAVITACE a VAKUA (viz. VAKUOVÁ KAVITACE S RF).

 

 

Parfemy.cz

Krasa.cz