K COSMETIC Mladá Boleslav  krok ke kráse  pro moderní ženu i muže 

NOVINKY

arr3  ...

KONTAKT

K COSMETIC
tel: +420 734 300 473
info@kcosmetic.cz
www.kcosmetic.cz

ANKETA

Líbí se Vám tyto stránky?

Velmi se líbí Velmi se líbí 48% Líbí Líbí 37% Průměrné Průměrné 7% Nic moc Nic moc 8%

Jsme tu proto, abychom Vám pomohli vypadat a cítit se atraktivněji, mladě a zdravě.

 


VAKUOVÁ KAVITACE

Neinvazivní metoda kombinující současně dva druhy liposukce  - ultrazvukovou a pulsní vakuum.

Dvě technologie = dvojitý efekt.

Speciální metoda, která disponuje silným potenciálem pro dosažení kvalitních výsledků při odbourávání tukové tkáně, redukci celulitidy, liftingu pokožky.


O Š E T Ř E N Í    ( t ě l o ) :

- odbourání nadměrné tukové zásoby, tukových vrstev

- odstranění tukových polštářků v problematických partiích

- vyhlazení pokožky na velkých plochách i malých partiích těla

- modelace těla, léčba celulitidy

- detoxifikační masáž

- lymfatická drenáž

- regenerace pokožky těla

- bezbolestná metoda srovnatelná s běžnou liposukcí

- vhodné pro odstraňování nerovností po invazivní liposukci

- ošetření jak pro ŽENY, tak i MUŽE !!!

Výsledky ošetření:

U většiny klientů jsou výsledky jasně viditelné, měřitelné již po prvním ošetření!

Určeno pro:

ženy i muže (od 18 let), všechny fototypy

Ošetřujeme zdravé klienty, se zdravou kůží a pletí, nebo zákazníky s takovými odchylkami od základních typů kůže a pleti, které odborný lékař k ošetřování nabízenými léčebnými metodami doporučí.

Ošetřované partie:

paže, břicho, hýždě, boky, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), nohy (kolena, kotníky, lýtka), příp. další

Neošetřované partie:

hlava, obličej, krk, podpažní a podkolenní jamka, třísla, intimní partie


Kontraindikace:

Při velkých křečových žilách, při probíhajícím zánětu žil, ad., těhotenství, kojení, epilepsie, vážná srdeční onemocnění (kardiostimulátor atd.), vysoký krevní tlak, rakovina, metabolické poruchy, onemocnění kůže, otevřené zranění, kovové implantáty v místě ošetření a nedávné výplně (kolagen, botox, kys.hyaluronová), při poruchách srážlivosti krve, některé hyperlipidemie (vyšší hladina tuků v krvi), některá onemocnění jater nebo ledvin. Nelze provádět u chlapců mladších 15ti let a u dívek před první menstruací (stále se vyvíjejí mízní uzliny).


Před ošetřením:

Doporučujeme minimálně týden před ošetřením pít dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (minimálně 2,5 litru denně), a to z důvodu rozproudění lymfy, dále omezit konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu.

Doporučujeme nízkokalorickou stravu (omezit tuky, soli),  pohybové aktivity.

Průběh ošetření:

Ošetření je prováděno odborně vyškoleným personálem, který dbá o pohodlí klienta po celou dobu jeho průběhu.

Délka ošetření záleží  hlavně na velikosti ošetřovaného místa. Pro každého klienta jsou nastaveny specifické parametry ošetření, jsou závislé na typu pleti, zdravotním stavu a očekávaném účinku ošetření.

Průběh ošetření:

- odborný rozhovor / konzultace s klientem (vystavení podrobné karty klienta / příp. doplnění)

- očištění pokožky těla

- aplikace vodivého aqua gelu

- provedení zkušebního testu, ošetření přístrojem KAVITACE INFINITY

- odstranění gelu, dočistění pokožky

- provedení zkušebního testu, ošetření přístrojem VAKUUM INFINITY

- lehké promasírování ošetřené plochy těla

- ošetření speciální vysoce účinnou kosmetikou

- následná doporučení

- podrobný záznam o podstoupeném ošetření (do karty klienta)

Před 1. ošetřením je s klientem veden podrobný rozhovor. Personál vysvětlí, jaké jsou možnosti ošetření, co ošetření obnáší, jaké jsou případné kontraindikace, jak se má klient chovat před a po ošetření, vyslechne si klientovo očekávání. S klientem je projednán plán ošetření. Klient potvrdí svým podpisem, že souhlasí s ošetřením. Personál si podrobně zaznamená informace o klientovi do karty, která je vedena ke každému klientovi.

Před 2. a dalším ošetřením provede personál prohlídku již ošetřeného místa, vyslechne a zapíše případné reakce na předchozí ošetření. Na základě tohoto jsou nastaveny parametry následujícího ošetření.

Po očištění pokožky je na ošetřované místo nanesena dostatečná vrstva kontaktního aqua gelu. Kontaktní aqua gel má ochrannou a chladící funkci, především ale pomáhá k maximalizaci výsledného efektu absolvovaného ošetření. V závislosti na zvláštních vlastnostech každého klienta je na ošetřovaném místě proveden zkušební test a pozorována následná reakce (u každé metody ošetření). Je provedeno ošetření kavitační hlavicí přístrojem KAVITACE INFINITY, odstraněn gel, očistěna pokožka. V druhé části ošetření je proveden zkušební test vakuovou hlavicí přístrojem VAKUUM INFINITY, poté následuje samotné vakuové ošetření, lehké promasírování, ošetření speciální vysoce účinnou kosmetikou a následná doporučení.

Při ošetření není pokožka nijak narušena, dochází k přímému dotyku nejprve kavitačním a poté vakuovým přístrojem v místě ošetření klienta. Ultrazvukové vlnění je přenášeno skrz vrstvu naneseného gelu. Při vakuovém ošetření je tuková tkáň jemně nasáta a vysokým tlakem vzduchu na chvíli pevně k hlavici přisáta. Během ošetření není cítit žádná bolest, je cítít pouze příjemné teplo a velice efektivní masáž, popř. lehké mravenčení nebo poštipování v ošetřované oblasti. (Je normální když klient slyší slabé pískání.). Při ošetření se tuk vyplavuje a následně přirozeně odbourává lymfatickým a cévním systémem.

Klientovi je doporučeno, jak dále pečovat o ošetřené místo, vyslechne si doporučení, jak pečovat o pokožku, jak se chovat před následujícím ošetřením (dohodne se termín následujícího ošetření). Personál provede podrobný záznam o ošetření do karty klienta.

Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Klient se po ošetření může opět vrátit k běžným každodenním činnostem, bez jakékoliv rekonvalescence.

Po ošetření:

Klient se po ošetření může opět vrátit k běžným každodenním činnostem, bez nutné rekonvalescence. Vhodné pravidelné ošetření pokožky může zvýšit účinek vakuové kavitace. Po provedeném ošetření je třeba postupovat dle následujících doporučení:

V den ošetření se vyvarujte větší fyzické námaze.

Je důležité ponechat ošetřené místo v klidu, aby se mohlo zregenerovat. Následujících 24 hod nepoužívejte žádnou kosmetiku. Poté je vhodné používat hydratační kosmetiku. Omývejte se studenou vodou (ne teplou, horkou), vyhněte se nadměrnému namáčení kůže!

V den ošetření a minimálně týden po ošetření je velice důležité pít dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (minimálně 2,5 litru denně), aby mohlo docházet k odplavení rozbitých buněk močí!!

Dále omezte konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu.

Doporučujeme nízkokalorickou stravu (omezte hl. příjem tuků a soli), minimálně týden po ošetření; a pohybové aktivity.

Pravidelné dodržování zásad zdravého životního stylu (zdravá životospráva, pohybové aktivity,..) zaručí trvalost výsledného efektu ošetření.

RESPEKTUJTE PROSÍM UVEDENÉ ZÁSADY. Jejich nedodržováním může být výsledný efekt ošetření nižší!


Jak často opakovat ošetření, v jakém intervalu?

K dosažení maximálního efektu je nutno absolvovat několik ošetření. Počet ošetření je závislý na různých faktorech (velikost ošetřovaného místa, aktuální stav klienta, reakci těla, požadovaný efekt, ad.).

Přesný počet ošetření (návštěv) je vhodné (v průběhu série ošetření) konzultovat s personálem. O ukončení série ošetření by neměl klient rozhodovat sám, ale měl by se poradit s ošetřujícím personálem, nemuselo by být dosaženo očekávaného efektu.

Doporučujeme opakovat ošetření po 2 až 3 dnech do požadovaného výsledného efektu, průměrně 5 - 8x. Maximální počet ošetření není stanoven. Celou sérii ošetření je možné opakovat nejdříve po 4 měsících.

Lze kombinovat se všemi ostatními nabízenými metodami.

Maximálních efektů je dosahováno, pokud je toto ošetření provedeno po RF, kdy navíc dochází k tvorbě nového kolagenu a velice účinnému liftingu pokožky, tj. při kombinaci RF, KAVITACE a VAKUA (viz.VAKUOVÁ KAVITACE S RF).

N ě c o   v í c e   o    V A K U O V É   K A V I T A C I

- Principem kavitace je narušení (rozbití) membrány tukových buněk za pomoci nízkofrekvenčního ultrazvuku. Odbouráme přebytečnou tukovou tkáň přesně tam, kde je to potřeba. Obsah buněk se dostane do mezibuněčného prostoru a za pomoci lymfatické masáže je přirozeně odplaven ven z těla.

- V druhé fázi je ošetření prováděno pomocí vakuové hlavice, která jemně nasaje tukovou tkáň a vysokým tlakem vzduchu ji pevně ji tiskne. Důležité je, že podkladovou tkáň zachovává nedotčenou.

- Podkoží, je díky vakuu velmi intenzivně masírováno, prokrvuje se a zpevňuje. Vakuová masáž stimuluje tvorbu kolagenu, tím dochází k celkovému vypínání pokožky.

- Vakuum zlepšuje prokrvení, tok lymfy a vyhlazuje pokožku.

- Liposukční efekt se odehrává pouze uvnitř zaměřené podkožní tukové tkáně.

- Více informací viz. KAVITACE, VAKUUM.