K COSMETIC Mladá Boleslav  krok ke kráse  pro moderní ženu i muže 

NOVINKY

arr3  ...

KONTAKT

K COSMETIC
tel: +420 734 300 473
info@kcosmetic.cz
www.kcosmetic.cz

ANKETA

Líbí se Vám tyto stránky?

Velmi se líbí Velmi se líbí 48% Líbí Líbí 37% Průměrné Průměrné 7% Nic moc Nic moc 8%

Jsme tu proto, abychom Vám pomohli vypadat a cítit se atraktivněji, mladě a zdravě.

 


KAVITACE S RADIOFREKVENCÍ

Neinvazivní metoda kombinující současně radiofrekvenční a ultrazukovou liposukci.

Dvě technologie = dvojitý efekt.

Speciální metoda, která disponuje silným potenciálem pro dosažení kvalitních výsledků při liftingu pokožky, odbourávání tukové tkáně a redukci celulitidy.


O Š E T Ř E N Í   ( t ě l o ) :

- lifting (vyhlazení, vypnutí, zpevnění)  ochablé pokožky těla, stimulace kolagenu

- omlazující efekt, zmírňuje projev stárnutí pokožky těla

- řešení celulitidy, redukce vrásek

- redukce nadměrných tukových zásob ve velkých plochách i malých partiích těla

- anticelulitidní ošetření, zpevnění tkáně

- zmírnění viditelnosti strií

- redukce, odstranění tukové tkáně  na těle

- modelace kontur těla, lokální zeštíhlení

podpora krevního oběhu, tonizace pleti

- léčení akné,  jizev po akné, vybělení pokožky,..

- bezbolestná metoda srovnatelná s běžnou liposukcí

- vhodné pro odstraňování nerovností po invazivní liposukci

- ošetření jak pro ŽENY, tak i MUŽE !!!

Výsledky ošetření:

U většiny klientů jsou výsledky v redukci tukové tkáně  jasně viditelné, měřitelné již po prvním ošetření! Efektu vypnutí pokožky je dosahováno postupně, cca po 1 měsíci od provedeného ošetření!

Určeno pro:

ženy i muže (od 18 let), všechny fototypy

Ošetřujeme zdravé klienty, se zdravou kůží a pletí, nebo zákazníky s takovými odchylkami od základních typů kůže a pleti, které odborný lékař k ošetřování nabízenými léčebnými metodami doporučí.

Ošetřované partie:

paže, břicho, hýždě, boky, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), nohy (kolena, kotníky, lýtka), příp. další

Neošetřované partie:

hlava, obličej, krk, podpažní a podkolenní jamka, třísla, intimní partie


Kontraindikace:

Těhotenství, kojení, epilepsie, vážná srdeční onemocnění (kardiostimulátor atd.), vysoký krevní tlak, rakovina, metabolické poruchy, onemocnění kůže, křečové žíly v místě ošetření, otevřené zranění, kovové implantáty v místě ošetření a nedávné výplně (kolagen, botox, kys.hyaluronová), při poruchách srážlivosti krve, některé hyperlipidemie (vyšší hladina tuků v krvi), některá onemocnění jater nebo ledvin.


Před ošetřením:

Doporučujeme minimálně týden před ošetřením pít dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (minimálně 2,5 litru denně), a to z důvodu rozproudění lymfy, dále omezit konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu.

Doporučujeme nízkokalorickou stravu (omezit tuky, soli),  pohybové aktivity.

Průběh ošetření:

Ošetření je prováděno odborně vyškoleným personálem, který dbá o pohodlí klienta po celou dobu jeho průběhu. Díky trojitému systému kontinuálního předchlazení ošetřující RF hlavice je bolestivost minimalizována. Ultrazvukové vlny pronikají dle zvolené intenzity přes vrstvu gelu do vrchních vrstev pokožky.

Délka ošetření záleží  hlavně na velikosti ošetřovaného místa. Pro každého klienta jsou nastaveny specifické parametry ošetření, jsou závislé na typu pleti, zdravotním stavu a očekávaném účinku ošetření.

Průběh ošetření:

- odborný rozhovor / konzultace s klientem (vystavení podrobné karty klienta / příp. doplnění)

- očištění pokožky těla

- aplikace vodivého aqua gelu

- provedení zkušebního testu, ošetření přístrojem RF INFINITY

- provedení zkušebního testu, ošetření přístrojem KAVITACE INFINITY

- odstranění gelu, dočistění pleti

- ošetření speciální vysoce účinnou kosmetikou

- následná doporučení

- podrobný záznam o podstoupeném ošetření (do karty klienta)

Před 1. ošetřením je s klientem veden podrobný rozhovor. Personál vysvětlí, jaké jsou možnosti ošetření, co ošetření obnáší, jaké jsou případné kontraindikace, jak se má klient chovat před a po ošetření, vyslechne si klientovo očekávání. S klientem je projednán plán ošetření. Klient potvrdí svým podpisem, že souhlasí s ošetřením. Personál si podrobně zaznamená informace o klientovi do karty, která je vedena ke každému klientovi.

Před 2. a dalším ošetřením provede personál prohlídku již ošetřeného místa, vyslechne a zapíše případné reakce na předchozí ošetření. Na základě tohoto jsou nastaveny parametry následujícího ošetření.

Po očištění pokožky je na ošetřované místo nanesena dostatečná vrstva kontaktního aqua gelu. Kontaktní aqua gel má ochrannou a chladící funkci, především ale pomáhá k maximalizaci výsledného efektu absolvovaného ošetření. V závislosti na zvláštních vlastnostech každého klienta je na ošetřovaném místě proveden zkušební testa pozorována následná reakce (u každé metody ošetření). Je provedeno ošetření RF hlavicí přístrojem RF INFINITY, ošetření kavitační hlavicí přístrojem KAVITACE INFINITY, odstraněn gel, dočistěna pokožka, ošetření speciální vysoce účinnou kosmetikou, následná doporučení.

Při ošetření není pokožka nijak narušena, dochází k přímému dotyku nejprve RF a poté kavitačním přístrojem v místě ošetření klienta. RF a ultrazvukové vlnění je přenášeno skrz vrstvu naneseného gelu. Během ošetření není cítit žádná bolest, je cítít příjemné teplo, popř. lehké mravenčení nebo poštipování v ošetřované oblasti. (Je normální když klient slyší slabé pískání.) Při ošetření se tuk vyplavuje a následně přirozeně odbourává lymfatickým a cévním systémem.

Klientovi je doporučeno, jak dále pečovat o ošetřené místo, vyslechne si doporučení, jak pečovat o pokožku, jak se chovat před následujícím ošetřením (dohodne se termín následujícího ošetření). Personál provede podrobný záznam o ošetření do karty klienta.

Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky. Klient se po ošetření může opět vrátit k běžným každodenním činnostem, bez jakékoliv rekonvalescence.

Po ošetření:

Klient se po ošetření může opět vrátit k běžným každodenním činnostem, bez nutné rekonvalescence. Vhodné pravidelné ošetření pokožky může zvýšit účinek vakuové radiofrekvence. Po provedeném ošetření je třeba postupovat dle následujících doporučení:

V den ošetření se vyvarujte větší fyzické námaze.

Je důležité ponechat ošetřené místo v klidu, aby se mohlo zregenerovat. Následujících 24 hod nepoužívejte žádnou kosmetiku. Poté je vhodné používat hydratační kosmetiku. Omývejte se studenou vodou (ne teplou, horkou), vyhněte se nadměrnému namáčení kůže!

V den ošetření a minimálně týden po ošetření je velice důležité pít dostatečné množství tekutin, nejlépe vody (minimálně 2,5 litru denně), aby mohlo docházet k odplavení rozbitých buněk močí!!

Dále omezte konzumaci kofeinových nápojů a alkoholu.

Doporučujeme nízkokalorickou stravu (omezte hl. příjem tuků a soli), minimálně týden po ošetření; a pohybové aktivity.

Pravidelné dodržování zásad zdravého životního stylu (zdravá životospráva, pohybové aktivity,..) zaručí trvalost výsledného efektu ošetření.

RESPEKTUJTE PROSÍM UVEDENÉ ZÁSADY. Jejich nedodržováním může být výsledný efekt ošetření nižší!


Jak často opakovat ošetření, v jakém intervalu?

Doporučujeme 2 ošetření týdně do požadovaného výsledného efektu, průměrně 5 - 8x. Maximální počet ošetření není stanoven. Vždy záleží na velikosti zvolené partie a reakci těla. Celou sérii ošetření je možné opakovat nejdříve po 4 měsících.

Lze kombinovat se všemi ostatními nabízenými metodami.

Maximálních efektů je dosahováno, pokud je toto ošetření provedeno před VAKUEM, kdy se navíc aktivuje oběhový systém, urychluje tok lymfy a odvod látek z těla, pokožka se lépe prokrvuje, tj. při kombinaci RF, KAVITACE a VAKUA (viz. VAKUOVÁ KAVITACE S RF).

N ě c o   v í c e   o     K A V I T A C I   S   R A D I O F R E K V E N C Í

- Vlivem působení RF se zvyšuje napětí fibrózních vláken - probíhá remodelace kolagenu. Výsledkem je zpevnění a vyhlazení pokožky. Zároveň díky prohřívání tukových buněk až do hloubky 5-10 mm dochází ke zrychlení metabolického cyklu, což má za následek zmenšení tukových buněk a viditelné zlepšení celulitidy. Při obličejové aplikaci radiofrekvence dochází ke stimulaci a aktivaci fibroblastů, zvyšuje se produkce kolagenu a elastinu. Pokožce obličeje se tak navrací hebkost, pružnost a pevnost.

- Principem kavitace je narušení (rozbití) membrány tukových buněk za pomoci nízkofrekvenčního ultrazvuku. Odbouráme přebytečnou tukovou tkáň přesně tam, kde je to potřeba. Obsah buněk se dostane do mezibuněčného prostoru a za pomoci lymfatické masáže je přirozeně odplaven ven z těla.

- Liposukční efekt se odehrává pouze uvnitř zaměřené podkožní tukové tkáně.

- Více informací viz. KAVITACE, RADIOFREKVENCE.

Prozdravi.cz